Počet položek: 0 0,- Kč
Kočárky
Autosedačky
Spaní, koupání, přebalování
Krmení, vše na doma
Pro maminky
Kojenecké oblečení
Hračky
Ostatní

Doprava zboží

ZPŮSOBY DOPRAVY

OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA

V OSTRAVĚ NEBO VE FRÝDKU MÍSTKU. 

při objednávce dejte do poznámky jedno z mešt viz. výše kde byste osobní odběr chtěli

ULOŽENKA


Zboží si vyzvednete osobně na jedné s poboček Uloženky cena dopravy na pobočku je 59Kč při platbě na účet. Nebo 75Kč pri platbě v hotovosti na pobočce.

Uloženka ParcelShop

Zboží si vyzvednete osobně na jednom s výdejních míst zobrazených na mapce. Když na mapku kliknete tak se v novém okně otevře mapka ve vetším rozlišení. Cena dopravy na výdejní místo v CZ je 59Kč při platbě na účet. Nebo 75Kč pri platbě v hotovosti na výdejním místě. Pokud byste si chtěli zboží vyzvednout na výdejním místě na Slovensku tak je cena 91Kč při platbě na účet. Nebo 113Kč pri platbě v hotovosti na výdejním místě.

Mapa výdejních míst Uloženka ParcelShop

PPL - Soukromý balík

Doručení balíku přepravní společností 

emailová a SMS komunikace o stavu zásilky s možností změny dispozic doručení. V den doručení informace prostřednictvím SMS s časem doručeni v rozmezí 2 hodin a telefoním kontaktem na řidiče.

ve vybraných lokalitách možnost výběru z denního (8:00 – 18:00 hod.) nebovečerního doručení (17:00 - 21:00 hod.) – výčet PSČ s večerním doručením naleznete zde

hmotnost balíku je omezena do 50 kg

Cena  PPL přepravy je 99Kč při platbě předem na účet nebo 129Kč při platbě na dobírku.

 

 

© www.rajpromimi.cz

© www.rajpromimi.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace