Zobrazuji všech 15 výsledků

 • Bigjigs Toys Látková panenka Otis 28 cm

  $320.00

  Bigjigs Toys Látková panenka Otis 28 cm – Seznamte se s panenkou Otisem, černovlasým klučinou, který nosí džínové kraťasy a červeno-bílé pruhované pólo a je připraven na hodiny hraní! Tato měkká a mazlivá panenka hledá kamaráda, který by si s ní hrál. Oblečení Bigjigs Toys Doll je možné svlékat a oblékat panence podle potřeby. Hračka vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku a své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost se značkou a její věhlas rostl, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě, podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tam, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

 • Bigjigs Toys Sčítání a odčítání v krabičce

  $199.00

  Bigjigs Toys Sčítání a odčítání v krabičce – hračka pro děti od 3 let

 • Bigjigs Toys Stolní gril

  $830.00

  Bigjigs Toys Stolní gril – Zahradní párty u vás doma! Co si ugrilujete jako první? Dřevěný stolní gril obsahuje 10 ks jídla, obracečku, tácek a uhlíky. Všechny části lze do sebe jednoduše zasunout, k montáži tak nepotřebujete šroubky. Vyrobeno z kvalitních materiálů ze zodpovědných zdrojů. Splňuje evropské bezpečnostní standardy. Hlavní vlastnosti:
  5 dílný gril, tác, obracečka a 10 ks jídlarobustní a odolné provedenívyrobeno s ohledy na udržitelnost
    Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku a své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost se značkou a její věhlas rostl, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě, podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tam, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

 • Dřevěná hračka – Bigjigs Toys – Nasazování s čísly

  $499.00

  Dřevěná hračka – Bigjigs Toys – Nasazování s čísly – hračka pro děti od 3 let

 • Dřevěná výuková pomůcka – Bigjigs Toys – Dřevěný číselník

  $669.00

  Dřevěná výuková pomůcka – Bigjigs Toys – Dřevěný číselník – hračka pro děti od 3 let

 • Dřevěné magnety – Bigjigs Toys – Lesní zvířátka

  $279.00

  Dřevěné magnety – Bigjigs Toys – Lesní zvířátka – hračka pro děti od 3 let

 • Dřevěný bubínek – Bigjigs Toys

  $595.00

  Dřevěný bubínek – Bigjigs Toys – hračka pro děti od 3 let

 • Dřevěný domeček pro panenky – Bigjigs Toys – Růžový ze dřeva

  $4,199.00

  Dřevěný domeček pro panenky – Bigjigs Toys – Růžový ze dřeva – hračka pro děti od 3 let

 • Látková panenka – Bigjigs Toys – Hattie 28 cm

  $329.00

  Látková panenka – Bigjigs Toys – Hattie 28 cm – Seznamte se s panenkou Hattie. Brunetka s culíky v designově riflových šatičkách s červenou pruhovanou košilí a ladícími červenými botky. Tato měkká panenka hledá kamaráda, který by si s ní hrál. Oblečení Bigjigs Toys Doll je možné svlékat a oblékat, jak je potřeba. Hračka vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku a své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost se značkou a její věhlas rostl, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě, podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tam, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

 • Měkká panenka – Bigjigs Toys – Grace – 28 cm

  $329.00

  Měkká panenka – Bigjigs Toys – Grace – 28 cm – hračka pro děti od 3 let

 • Měkká panenka – Bigjigs Toys – Grace – 28 cm

  $329.00

  Měkká panenka – Bigjigs Toys – Grace – 28 cm – hračka pro děti od 3 let

 • Měkká panenka – Bigjigs Toys – Jasmin – 28 cm

  $329.00

  Měkká panenka – Bigjigs Toys – Jasmin – 28 cm – hračka pro děti od 3 let

 • Měkká panenka – Bigjigs Toys – Kira – 28 cm

  $329.00

  Měkká panenka – Bigjigs Toys – Kira – 28 cm – hračka pro děti od 3 let

 • Měkká panenka – Bigjigs Toys – Sophie – 28 cm

  $329.00

  Měkká panenka – Bigjigs Toys – Sophie – 28 cm – hračka pro děti od 3 let

 • Růžové šaty s pruhovaným lemováním pro panenku 28 cm – Bigjigs Toys

  $198.00

  Růžové šaty s pruhovaným lemováním pro panenku 28 cm – Bigjigs Toys – hračka pro děti od 3 let